Raf Sistemleri

Anasayfa > Raf Sistemleri

Raf Sistemleri Çeşitleri

ÇELİK RAF SİSTEMLERİ; Çelik raf; Arşivleme alanında kullanılmaktadır. En kullanışlı ve ekonomik raf sistemleridir. Klasör ve hafif depolama için idealdir. Standart ölçüleri vardır. Ayaklar Mt, Tablalar ise ölçülerine göre fiyatlandırılmaktadır. Banka arşivi, Muhasebe arşivi, Depolama rafları için kullanılmaktadır.

ÇELİK RAF DEPOLAMA; Hafif yükleme alanında çok fazla kullanılmakta olan bir sistemdir. Ekonomik fiyatı ve Kullanışlı oluşu Çelik raf sistemlerini geçmişten günümüze taşıyan en önemli özelliğidir. Bu raflarımız Ecza depoları ve Yedek parça depolarında sıkça kullanılmaktadır.

HAFİF DEPO RAFI; Bu raf sistemi kancalı ve cıvatasız bir raf sistemidir. Ayak ve Taşıyıcı profiiler kutu profildir. Konacak yükün ağırlığına göre tablaların kalınlıkları da değişmektedir. Kurulduğu alanda yanyana seri olarak kurulur ve size kazanç sağlar. Standart ölçücü yoktur sizin kullanımına göre ürütilmektedir.

LASTİK RAF SİSTEMLERİ; Otomotiv alanında kullanılmakta olan lastik rafı pratik raftır.Lastik rafı kullanıldığı alana yer kazandırarak kullanıcıyada kolaylık sağlamaktadır. Kullanılacak Lastik çapına göre ve Deponuzun yüksekliğine göre en kullanışlı ölçülerde üretimi yapılmaktadır.

ARŞİV RAFI; Bu raf sistemleri DKP sacdan üretilen raf modelidir. Bu raflar özel ölçülerde üretilmektedir ve en öncelikli kullanım alanı arşiv sistemleridir. Arşiv raflarının derinlikleri 31 cm olarak belirlenmiştir. Bu raf modelleri klasik klasör ölçüleri üzerine hazırlanmış ve bilinen tüm arşivlerde aynı ölçü ve aralıklarda kurulum yapılmaktadır.