Hakkımızda

Anasayfa > Hakkımızda

Teknik Raf Kimdir

Firmamız Raf Sistemleri Alanında 1995 Senesinden Bu yana yer almaktadır. 2000 Senesin de TEKNİK RAF ismini alarak Kurulan Firmamız Kendi Sektörün de Hizmet verdiği ürün yelpazesini genişleterek yoluna sağlam adımlarla devam ederek günümüze kadar gelmiştir.

16 Yıldır , Minimum ücret, maksimum hizmet sunuyoruz.

15 Yıllık Hizmet süresinde Hizmet verdiğimiz Kurumsal, Kobi, Küçük esnaf ayrımı yapmadan yaptığımız işin kalitesini hizmet anlayışını değişmeden aynı ciddiyetle devam etmektedir. Raf Sistemleri alanında Sizlere TEKNİK ÇÖZÜMLER sunuyoruz. Yaptığımız her projede önceliğimiz Ekonomik fiyatlara Maksimum Kalite sunmaktır.
Sizin Görüntünüz, Bizim Prestijimizdir.

Teknik Raf Neler Yapar

Firmamız; tüketici, sanayici ve de çevreci öneminin bilincinde olarak çalışmalarına devam eden TEKNİK RAF ürünleri bu önemi birçok belge ile birlikte güvence altına almıştır. Kalite seviyemizi en üst düzeye çıkartarak hem maksimum kalitede hizmeti hem de müşteri memnuniyetini amaçlamaktayız. Unutulmamalıdır ki kalite ve memnuniyet kelimeleri; büyük çabaların ve yüksek çalışma potansiyeline sahip olan iş mekanizmasının en onurlu iki unsurlarıdır. Firmamız açısından ise bu iki unsur vazgeçilmez kuraldır.

Deneyim ve tecrübeleri ile fark yaratmış olan firmamızın parolası, prensiplerinden hiçbir zaman ödün vermeyeceği doğrultuda en iyi çözümü, en uygun fiyatlarla ve en kısa zamanda olmak üzere siz saygı değer müşterilerine sunarak, mekanlarda maksimum derecede verimlilik elde etmenizi sağlamaktır.

Geçmişimiz

16 Yıldır , Minimum ücret, maksimum hizmet sunuyoruz.

16

Yıllık Tecrübe

1500

Müşteri

16

Yıllık Tecrübe

1500

Müşteri

Müşteri Yorumları

Sık Sorulan Sorular

Çelik raf ürünün genel, bu raf sistemi Dkp ham sacdan üretilmektedir. Dkp saclar kendi kalınlık ve ölçülerine göre kesilir, kalıplarda basılıp ilaçlama yapıldıktan sonra statik toz boya ile 200 derece fırınlanarak boyanmaktadır

Firma olarak tüm Türkiye genelinde bir çok banka ve kurumsal firmanın raf ihtiyaçlarını karşılamaktayız, şehir ve mekan ayrımı yapmadan firmamız tüm Türkiye genelinde raf sistemleri satış, özel üretim, nakliye ve montaj hizmetlerini sunmaktadır.