RAF SÖKME TAKMA

Firmamız sizlere raf sökme takma işleminde yardımcı olmaktadır. Öncelikle sökme işlemi yapılacak deponuzu, arşivinizi, mağazanızı görmemiz ve keşif yapmamız gerekmektedir. Ondan sonra yeni kurulum yapılacak alanında keşfini yaparak yerleşim planı hazırlıyoruz ve sizin kullanımınıza en uygun şekilde proje çıkartıyoruz. İhtiyaç duyulduğu takdirde ilave yeni raf sistemleride yapılmaktadır.

Bize ulaşın

DEPO RAFI SÖKME

Depo raf sistemleri sökme takma işlemi yapmak için öncelikle sökülecek Raf sistemlerini ve Alanın görmemiz gerekmektedir. Depo raf sistemlerin de Yükseklik Raf tabla sayısı çok önemlidir. Kurulum yapılacak olan alanın ölçü alınma işlemi yerleşim yapılması gerekmektedir. Taşıma alanı kurulum yapılacak olan alanın yüksekliği de önemli bir konudur.

Bize ulaşın

COMPACT SÖKME

Firmamız Compact arşivlerin sökme takma işlemlerini yapmaktadır. Öncelikle sökülecek depo veya arşivinizin keşfini yaparak yeni taşınacağınız yerin ölçü ve yerleşimini yaparak fiyat çıkartıyoruz. Şuana kadar bir çok firmaların Compact Dolap sökme takma işlemlerini yapmış ve teslim etmiş bulunmaktayız. Ayrıca eksik kalan dolaplarınızın yerine yenisini kurarak eski dolapalrınızın bakımını yapıyoruz.

Bize ulaşın

RAF BAKIMI

Firmamız müşterilerine raf sistemleri bakım hizmetleri sunmaktadır. Zamanla çürümeye yüz tutmuş raflar, üzerine basılarak ezilen veya cıvata yerinden kopmuş olan raf sistemleriniz bakıma ve yenilenmeye ihtiyaç duymaktadır. Öncelikle değişim yapılacak olan rafların görülmesi yerinde keşif yapılması gerekmektedir.

Bize ulaşın