ARŞİV RAFI

Arşiv raf sistemleri; Bu raf sistemleri DKP sacdan üretilen raf modelidir. Bu raflar özel ölçülerde üretilmektedir ve en öncelikli kullanım alanı arşiv sistemleridir. Arşiv raflarının derinlikleri 31 cm olarak belirlenmiştir. Bu raf modelleri klasik klasör ölçüleri üzerine hazırlanmış ve bilinen tüm arşivlerde aynı ölçü ve aralıklarda kurulum yapılmaktadır. Arşiv raf sistemleri günümüzde, banka arşivleri, kurum arşivleri, noter arşivleri, özel şirket arşivleri, hukuk büroları gibi birçok farklı alanlarda kullanılmaktadır.

Yazının devamı

COMPACT DOLAP

Compact dolap; Compact arşiv sistemleri zemine monte edilmiş olan raylar üzerin de sağa sola hareket eden arşiv sistemleridir. Compact sistem sizlere yer tasarrufu sağlamaktadır. Compact arşiv sistemleri arşivleme dışında kilitli tutulması gereken evrak veya önemli malzemelerinizi saklamanıza yardımcı olmaktadır. Compact arşiv sistemleri ortalama dolap başına 750 / 850 kg yük taşımaktadır. Bu ağırlık yaklaşık olarak 120 adet klasöre denk gelmektedir. Özel üretimlerde bu ağırlık daha da artırılabilmektedir.

Yazının devamı

DEPO RAF

Kutu profilden üretilen raflar müşterilerin kullanım alanlarına göre özel ölçülerde üretilmektedir. Kutu profil ayaklar 30*50 veya 40*60 dan imal edilerek taşıma kapasitesini yükseltmektedir. Bu rafların bir diğer özelliği yan yana kullanımlar da ortak ayak kullanmalarıdır. Bu sistem kullanıcısına düşük maliyet sağlamaktadır. Geçme depo raf sistemleri derinliği ve genişliği değişken olmakla beraber sınırlama da bulunmaktadır. Derinliği 100 cm olmaktadır raf genişliği ise maksimum 200 cm ye kadar çıkmaktadır.

Yazının devamı

CIVATALI RAF

Cıvatalı Çelik raf sistemleri genel olarak arşiv amaçlı kullanılamktadır. Tablanın Kalınlığı 1,00 mm ve üzeri olduğu takdirde Çelik raf hafif depolama içinde kullanılabilir. Çelik raf 4 ayrı parça kullanılarak kurulmaktadır bunlar ; Çelik raf tablasi, Çelik raf profili , 9/16/14 Cıvata somun ve Koruyucu Plastik taban. Bu raf sistmleri metal depo rafı, standart olarak Gri renkde üretilmektedir. Tablaların Kalınlığı ve Ebatları değişken ve Standrattır. Ürünler hakkında Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Yazının devamı

MİNİ RACK RAF

Mini rack raf geçme depo rafi olan sistemtir, Azami 600 - 700 kg a kadar yük tasimaktadir. Derinlik, Yükseklik ve uzunluk ölçüleri Yerin durumu ve Müsterinin istegine göre degisik olabilir. Bu ürün tamamen geçmeli sistem olup monte ve demonte islemi kolaydir. Ayaklarda 30x50 2mm kalinliginda Kutu profil kullanilir. Tasiyici Traverslerde ise 30x50, 30x70, 40x60 Kutu profil kullanilmaktadir. Bu ürünün tablalari ise konulacak yükün agirligina göre farkli kalinliklarda DKP saçtan imal edilebilir.

Yazının devamı

RAF SİSTEMLERİ

Raf sistemleri istanbul ; Firmamız Tüm Türkiye Genelinde Raf sistemleri hizmeti vermektedir. Firmamız Bir çok kurumsal firmalarım arşivlerine arşiv rafları, depolarına depo raf sistemleri, devlet kurumlarına çelik raf sistemleri, arşivlerine compact arşiv dolapları, bir çok tekstil firmasına askılık modelleri, personel soyunma dolapları satış ve montaj işlemini yapmıştır. Firmamız TEKNİK RAF raf sistemleri raf kurulacak alanın keşfini yaparak size ve işletmenize en uygun rafı tespit ederek çalışma yapmaktadır. Detaylı bilgi ve fiyat için Bize ulaşınız.

Yazının devamı

ÇELİK RAF DEPO

Çelik raf depolama genel olarak arşiv amaçlı kullanılan metal raf sistemleridir. Raf Tablasının Kalınlığı 1,00 mm ve üzeri olduğu takdirde Çelik raf hafif depolama içinde kullanılabilir. Çelik raf 4 ayrı parça kullanılarak kurulmaktadır bunlar ; Çelik raf tablasi, Çelik raf profili , 9/16/14 Cıvata somun ve Koruyucu Plastik taban. Bu çelik depo rafı standart olarak Gri renkde üretilmektedir. Ral 7046. Tablaların Kalınlığı ve Ebatları değişken ve Standrattır. Profillerde ise üç ölçü üretilmektedir.

Yazının devamı

MARKET RAF

Bu raflar Market, Hırdavatçı, Petshop gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Market raf sistemleri Her biri tek ayak üzerinden hesaplanmaktadır. Her Grubun sonuna Seri Sonu Ayak ilave Edilmektedir. Market Raf Sistemleri L ayak, Taşıyı Kol, Baza ve Tablalardan oluşmaktadır, Kurulumu Kolay ve Pratikdir. Baza ve Etiketlik renkleri değişken, Ayak, Tabla ve Taşıyıcı Kolların renkleri Standart Beyazdır. Market Raf Sistemleri Fiyatları ünite ve seri sonu ayak olarak hesaplanmaktadır, Ünitelere monte olan Aksesuarlar Mevcuttur.

Yazının devamı