Çelik raf sistemleri

Çelik raf sistemleri

 •    ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  » Yükseklik : 300 cm
  » Tabla Ölçüsü : 31*93 * 7 Raf
  » Renk kodu : RAL 7046 Gri
  » Tabla Kalınlığı : 0,70 mm
  » Profil Kalınlığı : 1,50 mm
  » #çelik raf, #metal raf, #cıvatalı raf, #arşiv raf sistemleri
BİZİ ARAYIN
Çelik raf sistemleri ; genel olarak arşiv ve hafif depolama alanında kullanılmaktadır. Noter arşivleri, banka arşivleri, kurum arşivleri, hastane arşivleri, üniversite arşivleri gibi bilinen tüm kurum ve kuruşlarda yer alan arşivlerin vazgeçilmez raf sistemi çelik raf sistemleri dir. Çelik raf sistemleri DKP sacdan imal edilmektedir. DKP sac ham olarak alınmakta ve üretimde, ilaçlama, silinme, kesim, büküm ve boyanma gibi işlemlerden geçtik den sonra farklı ölçülerde, farklı kalınlıklarda üretilerek satışa hazırlanmaktadır. Metal raf sistemleri , cıvata somun yardımıyla kurulum yapılan vidalı sistem raf modelidir. Bu raf sistemlerinin bilinen çok ismi vardır, bazen metal arşiv rafı, delikli raf, metal çelik raf, cıvatalı raf, klasör rafı, arşiv rafı, gibi farklı isimlerde adlandırılsada bu raf sistemlerinin en bilinen ve amacına en yakın ismi metal cıvatalı raf sistemleri dir. Bir çok alanda çok farklı amaçlar da kullanılmakta olan bu metal raf sistemleri günümüzde artık evler de dahi kullanılmaktadır. Çelik raflar Köşe ayaklar 40*40 ebatlarında üretilmektedir. Profillerde yer alan dik ve yatay delikler yardımıyla her 2,5mm de raf takma imkanı sağlamaktadır. Çelik raf sistemleri standart ölçülerde üretilmektedir, Raf derinlikleri, 22 cm, 26 cm, 31 cm, 43 cm, 59 cm, 75 cm, 93 cm gibidir. Çelik raf genişliği 3 farklı ölçüde üretilmektedir bunlar, 60 cm, 75 cm ve 93 cm tir. Profil ayak ölçüleri , 200 cm, 250 cm ve 300 cm olarak üretilmektedir ama bu ayaklar zaman-zaman ihtiyaca göre 220 cm veya 275 cm gibi ara ölçülere kesilmektedir. Firmamız çelik raf sistemleri üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerini sunmaktadır. Tüm Türkiye genelin de raf sistemleri alanında hizmet vermekteyiz. Firmamız müşterilerine İSTANBUL içi ücretsiz keşif ve projelendirme hizmetleri sunmaktadır. En doğru ölçülendirme ve doğru raf model seçimi için yerinde keşif gerekmektedir. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.
Çelik raf fiyatları ; Bu raf sistemlerinde fiyat bilgisi öncelikle yerinde yapılan keşif sonrasında daha sağlıklı olarak hazırlanabilmektedir. Yerinizin ölçüleri, yer tavan yüksekliği, sizin kaç adet raf tablası istediğiniz ve çelik raf üzerine konacak olan yükün ağırlığı raf fiyatını belirlemektedir. Öncelikle keşif sırasında raf üzerine konacak yük belirlenmektedir daha sonra tabla derinliği ve tabla kalınlığı belirlenmelidir. Örnek; klasör arşivleme için kullanılan çelik raf ölçü derinliği 31 cm olmaktadır özel durumlar da bazen 43 cm olan çelik raf tablasıda önerilmektedir. Bu tablaların standart sac kalınlığı 0,70 mm olanıdır. Bu kalınlık klasör için yeterli olmaktadır. Yedek parça depolarında tabla kalınlığı 43 cm ve üzerinde olmaktadır ayrıca bu amaçla kullanılan çelik raf depolama raf sistemleri tabla kalınlığı en az 1,00 mm en çok 2,00 mm olmaktadır. Ecza depoların da kullanılacak olan çelik raflar için de aynı özellikler geçerli olmaktadır. Bu raf sistemleri için ayrıca özel istek olduğunda yanları, arka ve ortaları DKP sac ile kapatılmaktadır, bu sayede ürünler bir birine karışmaz ve yerek düşerek zarar görmez. Sağlıklı sonuç elde etmek ve yerinizi en verimli şekilde kullanmak için firmamızdan ücretsiz KEŞİF ve PROJE desteği alabilirsiniz.
çelik raf

Metal raf sistemleri

 •    ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  » Yükseklik : 200 cm
  » Tabla Ölçüsü : 31*93 * 6 Raf Çifti
  » Renk kodu : RAL 7046 Gri
  » Tabla Kalınlığı : 0,70 mm
  » Profil Kalınlığı : 1,50 mm
  » #metal raf, #metal çelik raf, #metal arşiv rafı,
BİZİ ARAYIN
çelik raf

Arşiv raf sistemleri

 •    ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  » Yükseklik : H:200 / 250 / 300 cm
  » Tabla Ölçüsü : 31*93 / 75 / 60
  » Renk kodu : RAL 7046 Gri
  » Tabla Kalınlığı : 0,70 mm
  » Profil Kalınlığı : 1,50 mm
  » #arşiv rafı, #klasör rafı, #evrak rafı, #dosya rafı,
BİZİ ARAYIN
çelik raf

Çelik raf sistem

 •    ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  » Yükseklik : 200 cm
  » Tabla Ölçüsü : 43*93 * 6 Raf
  » Renk kodu : RAL 7046 Gri
  » Tabla Kalınlığı : 0,70 mm
  » Profil Kalınlığı : 1,50 mm
  » #çelik raf sistem, #metal raf sistem, #ucuz raf sistemleri,
BİZİ ARAYIN
Çelik raf sistemleri; Adetli olarak talep edildiğine özel ölçülerde ve özel renk te üretilmektedir. Toptan ve perakende olarak satış yapılmaktadır.